We are just days away from launching our 12-week program, and we couldn’t be more excited to walk through this journey with you! There is no cost for the 12 week program, however—the only cost involved is for the workbook ($50) and an optional meal plan ($12 per week) if you’d like us to provide food for you during our sessions.
If you prefer to bring your own meal or opt out of the meal plan, that’s totally fine! We want to make this as accessible as possible while ensuring everyone has the resources they need to grow.