4 Class Package
$80

You can attend 4 classes in total. If you need to skip one that is ok, just make it up!

Single Class
$20

Buy as you go! One class at a time

8 Class Package
$160

This buys you 8 classes. They do not need to be used concurrently

Did you know? We fundraise with Zeffy to ensure 100% of your purchase goes to our mission!